جمعه ٠١ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منوی اصلی
 


 

 

فرآیند بازپرداخت وام و تسهیلات

 

کلیه دانش آموختگان دانشکده اعم از بدهکار و غیره می بایست در هنگام فراغت از تحصیل به کارشناس اموردانشجویی دانشکده مراجعه نمایند و اقدام به  دریافت فرم میزان بدهی از معاونت دانشجویی نموده  و پس از ثبت در دبیرخانه دانشکده به معاونت دانشجویی دانشگاه واقع ستاد دانشگاه ساختمان شماره 2 طبقه 4 مراجعه نمایند  و پس از گذراندن مراحل اداری وامضای برگه تسویه حساب مجددا به امور دانشجویی دانشکده مراجعه نمایند .

 لازم به ذکر است آن دسته از دانش آموختگان که بدهکار می باشند بایستی اوراق بازپرداخت را اموردانشجویی دانشگاه دریافت نمایند.

دانش آموختگان بدهکار حداکثر 6 ماه بعد از تاریخ فراغت از تحصیل ملزم به پرداخت بدهی های خود طبق اوراق بازپرداخت و در سررسید تعیین شده می باشند.

 

مشمولین خدمت وظیفه می توانند با ارئه و ارسال گواهی معتبر از محل خدمت وظیفه به صندوق رفاه دانشجویان بازپرداخت بدهی های خویش را حداکثر به 6 ماه بعد از اتمام دوره سربازی موکول نمایند.

 

دانشجویانی که ودیعه مسکن دریافت نموده اند در هنگام فراغت از تحصیل ، انصراف و یا انتقال می بایست کل مبلغ دریافتی را به صورت یکجا واریز نمایند.

دانشجویان ودانش آموختگان عزیز جهت مشاهده وضعیت بدهی، پرداخت اینترنتی اقساط وصدور تسویه الکترونیکی به سایت صندوق رفاه وزارت بهداشت به آدرس ذیل مراجعه نمائید.

 

Srd.ir

 

 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.