شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري مانور ایمنی کار در ارتفاع و امداد و نجات در دانشكده سلامت، ایمنی و محیط زیست

مانور ایمنی کار در ارتفاع و امداد و نجات با همکاری شرکت پیشگامان کار با طناب آسیا و دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست در روز سه شنبه 26 دی ماه 1396 برگزار شد.

این مانور در راستای کار عملی درسایمنی کار در ارتفاع و با نظارت مدیر محترم گروه ایمنی صنعتی دانشکده و به منظور شبیه سازی اجرای آن در محیط واقعی در محوطه جنوبی دانشکده به اجرا درآمد.

در این مانور که با حضور سرکار خانم دکتر جهانگیری ریاست محترم دانشکده، اعضای محترم هیات علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی دانشکده به اجرا درآمد، مسئول برگزاری مانور جناب آقای دکتر جباری مدیر محترم گروه ایمنی صنعتی دانشکده ضمن ضمن بیان اهداف مانور، به پیامدهای زیانبار حوادث ناشی از کار و اثرات آن در ابعاد سلامت فردی، اجتماعی، اقتصادی اشاره کردند و به ارائه آمارهایی در خصوص نقش برنامه های حفاظت از سقوط در صنایع مختلف بویژه پروژه های ساختمانی پرداختند.

سپس عملیات اجرای مانور آغاز گردید و با نصب طناب نجات و تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع تابلوی دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست در ضلع جنوبی دانشکده نصب گردید. در ادامه با فرض مصدوم شدن یکی از شرکت کنندگان در مانور در ارتفاع، عملیات کار در ارتفاع به عملیات امداد و نجات تغییر ماهیت یافته و با انتقال مصدوم به پایین، مانور پایان یافت.   

 


١٥:١٣ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧١٣٥    /    تعداد نمایش : ٤١٦خروج
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.