چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > معرفی دانشکده > چشم انداز و ماموریت  

چشم انداز و ماموریت

چشم‌انداز

اين دانشكده در نظر دارد تا با بهره گيري از قابليت هاي تخصصي اعضاي هيات علمي فرهيخته و كاركنان و بواسطه حمايت‌هاي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي ظرف 5 سال آينده به قطب كشوري سلامت، ايمني و محيط زيست تبديل گردد.

با برنامه‌ريزي‌هايي كه در جهت توسعه كمي و كيفي دانشكده سلامت، ايمني و محيط زيست انجام گرفته است، اميد است به زودي بتواند با توسعه مقاطع كارشناسي ارشد و پذيرش دانشجو در دوره‌هاي دكتري رشته‌هاي مرتبط به صورت مستقل و يا برنامه‌هاي مشترك با دانشگاه‌هاي داخلي و يا خارجي، در جهت آموزش نيروي انساني، پژوهش‌ها و ارائه خدمات مشاوره‌اي و برنامه‌هاي مورد نياز كشور در حوزه‌هاي ايمني، بهداشت و محيط زيست گام‌هاي موثرتري را بردارد.

ماموريت

اين دانشكده نقش پل ارتباطي بين صنعت و سلامت را بازي مي نمايد و بواسطه ارتقا كميت و كيفيت برنامه هاي آموزشي و پژوهشي با هدف تربيت نيروي انساني متخصص و متعهد در راستاي برآورده نمودن نيازهاي جامعه و صنايع در سطوح مختلف سازماني اعم از كارشناس، كارشناس ارشد و پژوهشگر فعاليت مي نمايد.

در راستاي تحقق اين رسالت و با هدف توسعه علم ضمن ارائه خدمات آموزشي به انجام و انتشار پژوهش هاي كاربردي ملي و بين المللي و تعامل با سازمان ها و مراكز آموزشي و تحقيقاتي داخل و خارج كشور و ترويج فرهنگ پژوهش هاي كاربردي در حيطه صنعت و سلامت مي پردازد.

همچنین دانشکده براساس باورهای دینی متعهد است که بسترسازی مناسب فرهنگی جهت رشد و تعالی دانشجویان و اساتید و کارکنان با نگرش به ارزشهای والای انسانی نشأت گرفته از تعلیم و تربیت اسلامی را فراهم آورد.

 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشــتی
پردیس حکیمیه ( دانشکده سلامت سابق)

آدرس : حکیمیه، تهرانپارس، بلوار افق جنب پارک ساحل، پردیس حکیمیه

تلفن : 65-77309961
پست الکترونیک : info_hse@sbmu.ac.ir

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.